Prihláška na tábory 2021

        >>  TU STIAHNI <<

Mikulášske stretnutie 2009

Centrum voľného času Trstená, Mesto Trstená a nezisková organizácia Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar zorganizovali v nedeľu 6.12.2009 v Dome kultúry Trstená Mikulášsku slávnosť.

Akciu odštartoval spevák Peter Bažík, ktorý svojím charizmatickým vystúpením vytvoril príjemnú atmosféru a deti sa mu odmenili spontánnym potleskom. Vzápätí celú sálu  do varu dostalo vystúpenie detí z detských domovov, ktorí odohrali krátke divadielko a potom to na javisku poriadne roztočili pri tancovaní breakdancu.
Milým vystúpením sa prezentovali aj najmenšie detí z MŠ Trstená, ktorí zaspievali spoločnú pesničku, počas ktorej musel byť každý rozcítený pre ich jednoduchosť a nevinnosť. Deti sa už nevedeli dočkať hlavného protagonistu akcie a po mohutnom privolávaní nakoniec prišiel medzi nich Mikuláš spolu s anjelmi a neposlušnými čertmi. Mikuláš sa prihovoril rozradosteným deťom a každého obdaroval bohatým balíčkom sladkostí.

Mikulášska slávnosť sa ukončila sprievodom detí spolu s Mikulášom na námestie v Trstenej, kde Mikuláš slávnostne rozsvietil vianočný stromček.

 

 

>>> FOTO <<<