2 % dane

Venujte 2% Vašej dane

Viac informácií

Žiadosť člena ZÚ

PRIHLÁŠKA

Stiahni si prihlášku

Žiadosť

o vedenie záujmového útvaru

stiahni prihlášku

Náš Facebook

Dajte Like :)

Viac

Denný tábor

V rámci denných táborov Vás v týždni od 4.augusta čaká veľa zábavy, hry, športu a výletov. Celý týždeň budete mať možnosť za rôzne aktivity zbierať táborové toliare a budete ich môcť vymeniť za rôzne darčeky, či sladkosti Cool.

V pondelok sme pre Vás pripravili súťaž na kolieskových korčuliach Smile.  Využite možnosť nazbierať prvé toliare a vyhrať pekné ceny . Súťaž sa uskutoční na sídlisku Západ. Zraz je o 15.00 hod.  na asfaltovom ihrisku.

V utorok 5.augusta plánujeme výlet do Ústia nad priehradou Cool, kde sa budeme kúpať v bazénoch v penzióne Ústie. Aj tu Vás čaká možnosť nazbierať toliare. Na výlet je potrebné prihlásiť sa vopred na tel. čísle 0902152421, pretože počet vstupov je obmedzený.  Na výlet pôjdeme autobusom, zraz je v CVČ o 9.20 hod. Cena výletu: 5,- eu zahŕňa vstup do bazénov, cestovné a malé občerstvenie.

V stredu 6.augusta si spoločne oddýchneme pri príprave rôznych letných šalátov a nápojov. Nezabudnite si priniesť ovocie a zeleninu podľa vlastnej chuti. Záujemci   o tento maratón v kuchyni príďte do CVČ o 9.00 hod. Máte možnosť predviesť nie len zručnosť v kuchyni ale tiež pri rôznych súťažiach, ktoré na Vás čakajú Laughing.

Vo štvrtok 7.augusta o 17.00 hod. budete mať možnosť získať ďalšie táborové toliare za hry a aktivity.  Čaká na Vás turnaj vo vybíjanej a táborová olympiáda. Príďte si spestriť prázdniny na multifunkčné ihrisko západ Wink.

V piatok 8.augusta sme pripravili výlet pre všetky odvážne deti Surprised. Na Oravskom hrade na Vás čaká spiaca Ruženka a večerná prehliadka Tajomného hradu. Máte možnosť zažiť čaro rozprávky vo večerných hodinách. Prihlásiť na výlet sa môžete najneskôr do piatku 1.augusta na tel. čísle 0902152421, cena výletu je 7,50 Eu. V cene je vstupné na hrad, cestovné a malé občerstvenie. Zraz je na vlakovej stanici o 16.30 hod.

Laughing Neváhajte a využite možnosť aktívne prežiť prázdninový august!!! Wink